CD, DVD, Literatura

CD: Taneční
CD: Taneční Popron obsahuje 20 skladeb, všechny taneční rytmy, určeno pro nácvik doma či kdekoliv jinde. Cena 170,-Kč.
Etiketa
Kniha: Etiketa Ladislav Špaček a Ivo Mathé Knížka nabízí poučnou a přitom odlehčenou formou základní orientaci při společenských událostech všech úrovní – od soukromé návštěvy přátel po večeři u hlavy státu, tudíž od každodenních aktivit až k „výjimečným“ událostem. Na všechny by však měl být každý z nás alespoň trochu připraven, čemuž má útlá knížka Etiketa jednoduše napomoci. Text je bohatě doplněn obrázky, které umožní čtenářům si některá pravidla snadno zapamatovat, a zároveň kdykoli poslouží jako rychlá pomoc či jednoduchý návod. Cena 249,-Kč.
Taneční v kapse
Kniha: Taneční v kapse Jiří Plamínek Nevíte jak na to? Máme pro Vás návod k taneční technice tanců waltz, foxtrot, tango, quickstep, rumba cha-cha-cha, jive, paso doble, rokenrol, česká polka, blues aj. v úrovni pro začátečníky a mírně pokročilé. Přehledně a jednoduše Vám vysvětlíme kroky k základním figurám všech obvyklých tanců. Knížka dále obsahuje informace o tanečních kurzech v českém (tuzemském) pojetí. Další část knihy je pak věnována základním kapitolám společenské výchovy a gastronomii. V příloze naleznete i návod na vázání kravatových uzlů i k vázání motýlka. Rozsah cca 90 stran, česky. Velmi žádaný titul. Cena 89,-Kč.
DVD: Taneční v kapse
DVD: Taneční v kapse Jiří Plamínek Přes 100 minut odborného výkladu kroků ve všech běžných tancích pro každého začátečníka, jak pro pána, tak pro dámu. Kopíruje obrazem a slovem knížku Taneční v kapse. Cena 299,-Kč.